Utorak, 15.09.2015. 10:52

Zahvalni i ponosni, OŠ Jurja Dobrile - Rovinj

Učenici naše škole su od prošlog rujna polako ali marljivo prikupljali svoje male i velike priloge kako bismo još jednom (treći put za redom) omogućili školarinu za naše kumče Brayana Adriana Tapiu Changa iz Ekvadora. Sretni smo što smo i ovog puta uspjeli prikupiti 900 kn koliko iznosi jednogodišnja školarina i prehrana za siromašnu djecu u toj Latinoameričkoj zemlji. Brigu o njemu i mnogim drugima vode volonteri udruge Zdenac među kojima je 6 mjeseci boravila i naša Adrijana Lupić sa Raba koja je imala prigodu boraviti u Adrianovom selu i upoznati ga!!

Svijet je ponekad doista mali, a male stvari mogu postati doista velike...

Dragi naši učenici, hvala vam za svaku kunu i lipu koju ste izdvojili! Bez vas ovo ne bismo uspjeli, ili barem ne bi bilo tako lijepo i veliko...

PS: I ne zaboravimo; Brayana čeka i 4. razred :-)

Vjeroučitelji: Slavko i Manda

{lang hr}Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje kolačiće (cookies). Nastavkom pregledavanja stranice slažete se sa korištenjem kolačića.{/lang}{lang en}This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.{/lang}{lang es}Este sitio utiliza cookies. Al continuar navegar por el sitio, usted acepta el uso de cookies.{/lang}